World Archery 3D MM – Kell hõbe ja Morley pronks

Täna lasid Ülle Kell ja Steve Morley Prantsusmaal World Archery 3D formaadi maailmameistrivõistlustel finaalides. Selleks tuli mõlemal sportlasel jõuda eelringides 16 parema hulka. Sellele järgnes 2 elimineerimisringi – esialgu jäi järgi 8 paremat ja seejärel ainult 4. Tänaste duellide tulemused:

30 osalenud riigist jõudis poodiumile 13 ja Eesti oli üldarvestuses 8. kohal. Rohkem kui kaks individuaalmedalit võitsid ainult Itaalia ja Prantsusmaa.

Siit leiad:

Inge Sirkel-Suviste lõpetas pikkvibu naiste klassis eelringi 6. kohaga ja 1/8 elimineerimisringi 2. kohaga. 1/4 elimineerimisring nii edukas ei olnud, kuid lõppkohaks siiski kõrge 7. koht. Kadi Koort (vaistuvibu naised) lõpetas võistluse 23. kohaga ja Aleksander Atonen (lihtvibu mehed) 45. kohaga.