Eestlased võtsid nädalavahetusel Lätis poodiumikohti

Möödunud nädalavahetusel toimusid Lätis 2 võistlust – Amazonese karikavõistlus ja Jurmala Open. Kokku osalesid võistlustel 4 riigi laskurid.

Laupäeval päiksepaiste ja tuulevaikusega toimunud Amazonese karikavõistlusel lasti 2 x 70 meetri harjutust (144 noolt). Eestlastest saavutasid II koha nii nais- kui meeslaskur. Naistest võitis Anete Kreicberga ja Järvakandi Ilves laskur Siret Luik võitis tulemusega 616+610 silma II koha. Meestest võitis Poola laskur Slawomir Michalak ja Tanel Kaasik teenis 640+622 silmaga II koha. Siit leiad protokolli.

Pühapäeval lasti Jurmala Open, mille formaat nägi ette finaale Jurmala rannas. Plokkvibu naistest võitis Tartu VK/Tartu valla SK laskur Emily Hõim. Sportvibu meestest võitis tasavägise finaali Läti laskur Inars Dubkevics ja Tanel Kaasik lahkus II kohaga. Sportvibu naistest oli edukaim Alexandra Põllumäe (Tartu VK/Tartu valla SK), kes lõpetas 5. kohaga. Eesti segavõistkond Kaasik/Luik võitis päeva viimase kullafinaali. Siit leiad protokolli.