Nädalavahetuse tulemused – Türi Cup ja Läti MV

Sel nädalavahetusel toimus võistlus Türi Cup, mille võitis meestest Artur Aas ja naistest Lisell Jäätma. Sportvibu laskuritest oli edukaim Jaanus Gross. Võistluse formaadiks oli 18 meetri harjutus + olümpiaring. Sportvibu ja plokkvibu klassi laskurid lasid duelle samas arvestuses, kuid naisi ja mehi autasustati eraldi. Siit leiad

Eestlased osalesid samal ajal ka Läti lahtistel meistrivõistlustel. Reena Pärnat tõi koju kuldmedali nagu ka sportvibu segavõistkond koosseisus Karl Kivilo / Reena Pärnat. Tanel Kaasik (SV mehed) ja Emily Hõim (PV naised) võitsid individuaalsed hõbemedalid. Emily Hõim võitis koos Läti laskuri Jakubanecsiga plokkvibu segavõistkondade võistluse.

Järgmisena seisavad ees III siseMK-etapp Prantsusmaal (20.-22.01.) ning Järvakandis toimuv Sisekümme (28.01.).