Latvian Indoor Open – Gross kuld, Kaasik pronks, Ressar hõbe

Sel nädalavahetusel toimuvad Lätis lahtised meistrivõistlused. Võistlusel osales kokku 8 eestlast.

Eelringis lasi sportvibu meeste klassis võistelnud Jaanus Gross 25 meetri harjutuses märkimisväärsed 292+293=585 silma ja 18 meetri harjutuses 287+291=578 silma, mis jääb Eesti rekordile alla vaid 3 silma. 25 meetri tulemus ootab lähipäevil kinnitamist, kas tegemist võib olla nii Eesti kui Baltimaade rekordiga.

Jaanus näitas ka tänastes duellides tugevat laskmist ning väljus olümpiaringist võitjana. Eelringis 3. asetuse saanud Tanel Kaasik teenis ka tänaste duellidega pronksmedali. Märt Oona lõpetas 7. kohaga, Hendrik Õun 9. kohaga ja Mike Gross 17. kohaga.

Sportvibu naiste klassis võistelnud Alexandra Põllumäe lõpetas 6. kohaga.

Plokkvibu meeste klassis lasi Evert Ressar eelringis 25m 282+284=568 ja 18m 285+287=572 silma. Ressar sai protokolli 2. asetuse sama tulemuse lasknud Kaspars Elarts järele. Täna duellides kohtusid Elarts ja Ressar kullafinaalis. Tasavägises ja kõrge tasemega duellis pidi aga Ressar siiski 146:147 seisul lätlase paremust tunnistama. Evert Ressarile hõbemedal. Indrek Võhumõõk lõpetas 5. kohaga.