Preimann tuli EMil 8. kohale

Preimann alistas täna 1/16 ringis Pärnati (EST) ja 1/8 ringis Lionetti (ITA). Veerandfinaalis tuli tunnistada Cotry (FRA) paremust ja Euroopa meistrivõistluste lõppkohaks 8. koht. Reena Pärnat lõpetas Euroopa meistrivõistlused 17. kohal. Homme toimub Londoni olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir, kus selgitatakse 3 naiste ja 3 meeste kontinentaalset olümpiapääset.

1 / 16

Reena Pärnat (EST/59) – Anneli Preimann (EST/22) 5:6

Tegemist oli väga tasavägise matšiga. Pärnat läks 2:0 juhtima, Preimann viigistas 2:2. Seejärel lasti võrdne seeria ja seisuks 3:3. Neljandas seerias läks Pärnat taas 5:3 juhtima, kuid Preimannil oli varuks 28-silmane seeria ja ta viigistas 5:5 seisul. Lisanoole laskmise võitis Preimann ja see andis Pärnatile Euroopa meistrivõistlustel 17. koha.

1 / 8

Anneli Preimann (EST/22) – Pia Carmen Lionetti (ITA/38) 6:4

Lionetti oli eelmises matšis näidanud hiilgavat vormi – 15 noolest vaid kolm olid kollasest väljas ja matši võitmiseks lasi ta lisanoole X-kümnesse. Lionetti läks esimeses seerias 2:0 juhtima, teise seeriaga Preimann viigistas 2:2. Kolmanda seeriaga läks Preimann 4:2 juhtima ja neljandas Lionetti viigistas taas. Enne viimast otsustavat seeriat oli seis 4:4. Kuid Preimanni julge lähenemine ja tempokas laskmine silmnähtavalt murdsid Lionetti – olümpiakogemusega maailmameistri kohta lasi ta viimases seerias vägagi üllatavalt noole matist mööda. Lõpptulemuseks 6:4 Preimanni kasuks ja see andis pääsu veerandfinaali.

1 / 4

Cyrielle Cotry (FRA/30) – Anneli Preimann (EST/22)     7:1

Prantslanna Cyrielle Cotry, kes näitas Preimannist stabiilsemat laskmist. Vastane juhtis kogu matši: 2:0, 3:1, 5:1 ja 7:1. Vastavalt seeriapunktide järjestusele jäi Preimann veerandfinaalis 8. kohale.