The Vegas Shoot ja siseMK sarja finaal – Lisell Jäätma hõbe, Reena Pärnat 9. koht

7.-9. veebruaril toimub Las Vegases (USA) viimane siseMK-etapi sari The Vegas Shoot 2020. Võistlusest võtavad osa ka Reena Pärnat (sportvibu naised) ja Lisell Jäätma (plokkvibu naised). Võistlusel lastakse kokku 3×30 noolt, kaks esimest ringi lähevad kirja siseMK etapi tulemusena ning siseMK sarja finaalis lasevad võistlusklassi 16 paremat (võetakse arvesse siseMK sarja jooksul kogutud punktid). Võistlejad kogusid punkte kuuel siseMK etapil, saades punkte esi-16, 32. või 64. koha eest. Arvesse läksid kolm parimat punktisummat, mille põhjal pääsesid 16 paremat finaalvõistlusele.

Reena Pärnat kogus kuue siseMK-etapi arvestuses 85 punkti ja Lisell Jäätma 1090 punkti. Pärnat saavutas sportvibu naiste klassis 9. koha. Lisell Jäätma alistas kullamatšini kõik oma vastased, kuid finaalis pidid tunnistama USA laskuri Paige Pearce paremust seisuga 141:146 ning eestlanna tõi koju hõbemedali.

Ajakava:
7. veebruaril lastakse 30 noolt
8. veebruaril lastakse 30 noolt, toimub siseMK sarja finaal
9. veebruaril lastakse 30 noolt ja Vegas Shootdown

Siit leiad võistluse ametlikud protokollid ja Live-tulemused.

• 1/2  L. Jäätma (EST/2/1090) – S. Prieels (BEL/6/565)          148:147          Lisell Jäätma jätkab kullamatšis
      • Kullamatš  L. Jäätma (EST/2/1090) – P. Pearce (USA/1/1550)          141:146          Lisell Jäätma võitis hõbemedali!