Türi Kevad tulemused – L.Jäätmalt 2 Eesti rekordit

Laupäeval toimus Türil võistlus Türi Kevad, kus lasti 72-noolene eelring ning täiskasvanutel ja kadettidel tuli lõpp-kohtade väljaselgitamiseks lasta Robin Round harjutust. Sportvibu meeste klassis teenis enim duellipunkte Märt Oona, sportvibu naiste klassis tuli võitjaks Reena Pärnat (mõlemad NS Archery Club), plokkvibu meeste klassis Robin Jäätma ja plokkvibu naiste klassis Lisell Jäätma (mõlemad Türi Vibukool).

Siit leiad võistluse protokolli, RR tabelid ja arvestuskaardid.

Pühapäeval lasti Türi Kevad vol.2 võistlusel läbi 2×72 noole harjutus, kus lasti palju isiklikke rekordeid ning plokkvibu naiste klassis lasi Lisell Jäätma 2 Eesti rekordit. 50m distantsil prandas L.Jäätma rekordit kahe punktiga, uueks rekordiks on 349 punkti; 50m harjutuses on uueks Eesti rekordiks 693 punkti.